Kariyer

Kariyer Formu İçin Tıklayınız

 
İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ
 

Hasta ve hasta hakları odaklı yaklaşımımız ile öncelikli olarak doğru işe doğru adayı yerleştirmek, personelimizin gelişimini sağlamak, performanslarını değerlendirmek ve atamalar ile kariyer planlamalarını yapmak.

 

İnsan Kaynakları Misyonumuz : Sağlık sektöründe kariyer hedefleyen, vizyon sahibi, dinamik adaylar tarafından en çok tercih edilen hastane olmaktır.

İnsan Kaynakları Vizyonumuz : Çalışan memnuniyetinin devamlılığını sağlayarak, personelimizin bilgi ve becerilerini geliştirmek, sağlık sektöründe en çok çalışılmak istenen hastane olmak ve bu konumu korumaktır.

ÜCRET VE EK OLANAKLAR

 • Bayındır Sağlık Grubu çalışanlarının ücretleri; çalışacakları departman, eğitim durumları ve iş tecrübeleri baz alınarak oluşturulan ücret bantları esasına göre belirlenmektedir.
 • Ücret brüt ve aylık olarak ödenir.
ÜCRET DIŞI OLANAKLAR
 
Yabancı Dil Tazminatı : Bayındır Sağlık Grubu olarak yabancı dil öğrenmeyi teşvik etmek, iş gücünün niteliğini yükseltmek için BAYEK A.Ş bünyesinde çalışan personele “ Yabancı dil tazminatı” ödenir. Bu tazminatı almak için KPDS (İngilizce, Almanca, Fransızca için), IELTS, FCE, CAE, CPE, ODTÜ, TOEFL sınavları seviye belirleyicidir.

Kasa Tazminatı: Direkt para ile teması olan ve parasal risk taşıyan personelimize kasa tazminatı adı altında aylık ek ödeme yapılmaktadır.

Ulaşım: Şubelerimizde personelin ulaşım imkanı servisle ulaşım/otobüs kartı/akbil uygulaması ile sağlanır.

Yemek: Hastanemiz içerisindeki yemekhanede öğle yemeği, çay saatinde çay/kahve ikramları ve vardiyalı düzende çalışan personel için sabah kahvaltısı, akşam yemeği verilmektedir.

Özel Sağlık Sigortası: Bayındır Sağlık Grubu çalışanları için yatarak tedaviyi karşılayan özel sağlık sigortası yapılmaktadır. Personelimizin poliklinikte hizmet alması durumu ile birinci derece yakınların poliklinik ve yatarak hizmet alması durumunda Sağlık Uygulama Tebliği fiyatları (SUT) uygulanır

Lojman: Hemşire ve Sağlık Memuru çalışanlarımız için lojmanlarımız bulunmaktadır.

Hizmet Ödülü: Çalışanlarımızın çalışmalarının takdir edildiğini ifade etmek amacı ile her beş yılın bitiminde personele, hizmetinin takdir edildiğini ifade eden sembolik ödüller verilmektedir.

Nakil Tazminatı: Başka bir ildeki veya yurtdışındaki bir göreve bir yıl veya daha uzun bir süre için atanan personelimize, naklin gerektirdiği zorunlu ihtiyaçlar kadar Nakil Tazminatı verilir.

Harcırah: Personelimize görev veya eğitimle ilgili olarak yapacakları yurt içi veya yurt dışı seyahatlerinde "Seyahat ve Harcırah Yönetmeliği" kapsamında harcırah verilmektedir.

İzin Uygulaması: 4857 sayılı iş kanunu kapsamındaki izin hükümleri uygulanmaktadır.

Özel Günler: Bayındır Sağlık Grubu çalışanları olarak Tıp Bayramı, Hemşirelik Haftası, Yılbaşı Balosu, Hasta Danışmanları Günü gibi özel günlerde kutlamalar yapmaktayız.

EĞİTİM VE GELİŞİM
 
Bayındır Sağlık Grubu olarak hastalarımıza en iyi hizmeti sunabilmek ve sürdürülebilir gelişimi sağlamak amacıyla personelimizin mesleki ve kişisel yetkinliklerini artıracak eğitimler düzenlemekteyiz.

Oryantasyon Eğitimi: Eğitim&Kalite Departmanı tarafından göreve yeni başlayan tüm personelimize uygulanan, şirket organizasyon yapısı, fiziki şartlar ve kurum standartlarının anlatıldığı eğitim programımızdır.

İşbaşı Oryantasyon Eğitimleri: Göreve yeni başlayan her çalışanın rehberi eşliğinde yapacağı görev ile ilgili bilgilendirildiği eğitimlerdir.

Kişisel Gelişim Eğitimleri: Çalışanlarımızın sahip oldukları yetenekleri geliştirmek amacı ile düzenlenen eğitimlerdir.

Mesleki Eğitimler: Çalışanlarımızın mesleki bilgi ve beceri düzeyini artırmaları için düzenlenen eğitimlerdir. Kurum içi düzenlenen eğitimlerin yanı sıra kurum dışı eğitimlerde düzenlenmektedir.

SEÇME VE YERLEŞTİRME
 
İşe alım sürecimizde doğru kişileri doğru işe yerleştirmek en büyük hedefimizdir. Aranılan kriterler, pozisyonlara göre değişkenlik göstermek ile birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak çalışanlarımızda aradığımız temel yetkinlikler;
  • Takım Çalışmasına Önem Vermek
  • Etik İlkelere Bağlılık
  • Sonuç Odaklılık
  • Güçlü ve Pozitif İletişim Becerilerine Sahip Olmak
İŞE ALIM SÜRECİNDEKİ UYGULAMALARIMIZ
 
Aranılan pozisyona göre farklılık göstermekle birlikte temel uygulamalarımız;
   • Genel Yetenek Testi
   • Yetkinlik Bazlı Mülakat
   • Yabancı Dil Mülakatı

Bizimle Çalışmak İçin;

www.bayindirhastanesi.com.tr

www.kariyer.net

www.hemsireyiz.biz

KARİYER PLANLAMA
 
“Sevdiğin işi yaparsan hayatta bir gün bile çalışmış gibi olmazsın.” Conficius

Kariyer Planlama, çalışanın değerleri ve ihtiyaçları ile iş deneyimleri ve fırsatları arasında en uygun ilişkiyi kurmayı amaçlayan bir sorun çözme ve karar alma sürecidir.

Çalışanın daha mutlu ve işinde daha verimli olmasını sağlar. Geleceğini tahmin edebilen, kendisini neyin beklediğini bilen, amacını ona göre belirleyen, yüksek motivasyona sahip, kendini işine adayan çalışanlar yaratır.

Bayındır Sağlık Grubu olarak performans değerlendirme sonuçları, çalışanlarımızın talebi, deneyimi ve yöneticilerinin değerlendirmesi ile yatay, dikey geçişler yapmaktayız. Grubumuzda açılan yönetici pozisyonlarında öncelikli olarak mevcut çalışanlarımızı değerlendirmekteyiz.

 

Kariyer Formu İçin Tıklayınız